VSMC mokinys – konkurso laureatas

Birutė Kubilinskienė, Vilniaus suaugusiųjų mokymo centro Neformaliojo švietimo, veiklos stebėsenos ir pagalbos skyriaus vedėja

   Lapkričio 17-21 dienomis Lietuvoje vyksta tradicinė suaugusiųjų švietimo savaitė. Kaip ir kasmet, joje aktyviai dalyvauja mūsų gimnazija. Šalia VSMC organizuojamų renginių, apie kuriuos savo skelbime informavome kiek anksčiau, centro mokiniai dalyvauja ir kitų Lietuvos suaugusiųjų vidurinio ugdymo institucijų renginiuose.

   I B klasės mokinys Viktoras Sayginas ir II B klasės  mokinys Jurijus Takunas sėkmingai dalyvavo Šiaulių suaugusiųjų mokyklos rengtame mokinių kūrybinių darbų konkurse „Mokytis niekada nevėlu“: V. Sayginas tapo konkurso laureatu, o J. Takuno darbas buvo pažymėtas padėkos raštu.

   Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos padėkos raštu mūsų gimnazija buvo apdovanota ir už dalyvavimą projektų ir iniciatyvų konkurse „Gyvybės medis“, kurio metu buvo prašoma pristatyti įgyvendintus projektus, kuriuose darnaus vystymosi idėjos ir principai tarp suaugusiųjų būtų įgyvendinami praktiškai.  VSMC pristatė akciją „Vilniaus ženklai“. Tai pilietinė, edukacinė ir aplinkosauginė akcija, kurios metu mokiniai su mokytojais sutvarkė akmens su išraižytais Gediminaičių stulpais, esančio Žvėryne, Neries pakrantėje, teritoriją.

   Suaugusiųjų švietimo savaitė tęsiasi, kviečiame dalyvauti mūsų renginiuose.

VSMC I B klasės mokinio Viktoro Saygino kūrybinis darbas konkursui „Mokytis niekada nevėlu“

VSMC II B klasės  mokinio Jurijaus Takuno darbas konkursui „Mokytis niekada nevėlu“

VSMC akcija „Vilniaus ženklai“